NOTE: Для работы сайта необходимо включить javascript.

Головна
Про компанію

ТДВ «Страхова компанія Роксолана» зареєстрована у відділі реєстрації та єдиного реєстру Запорізької міської ради 05.11.1998 року. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 № 196266 від 05.11.1998 р

Страхова компанія «Роксолана» є професійним учасником ринку страхових послуг з 1998 року. Наша компанія - це універсальна страхова компанія, що пропонує своїм клієнтам різноманітні страхові програми. Наші клієнти - це підприємства та організації різних форм власності, які ведуть свій бізнес в різноманітних галузях економіки.

В умовах досить жорсткої конкуренції визначальними для нас є якість обслуговування клієнтів і бездоганне виконання взятих на себе зобов'язань.

В наш час стрімких змін в індустрії страхового бізнесу особливо важливо мати можливість надання повного комплексу послуг - від широкого спектру консультацій і маркетингу до серйозного аналізу та обслуговування претензій.

Як свою найважливішу місію ми розглядаємо встановлення і підтримання довірчих відносин з партнерами, а створення спільними зусиллями сприятливого ділового середовища сприяє комерційному успіху.

Діяльність нашої компанії ґрунтується на принципі максимальної відкритості та постійної уваги до потреб кожного клієнта. Фінансові показники страхової компанії «Роксолана» яскраво демонструють надійність і стабільність положення. Ми відкрито представляємо результати своєї діяльності офіційним органам і зацікавленим організаціям для оцінки положення компанії в різних рейтингах.

Так, за підсумками 2001р. редакція всеукраїнського журналу «Страхова справа» визнала нашу компанію членом «Національного клубу страхової виплати - 2001», дипломантом класу «Особисте страхування, крім страхування життя».

Рішенням № 21 від 28.05.2004р. Асамблеї ділових, наукових і творчих кіл України, за особистий внесок у розвиток інтеграційних процесів у формуванні економічної та правової культури в Україні, за прагнення в досягненні високої якості і культури послуг, які відповідають європейським стандартам, Експертна рада Національної іміджевої програми «Лідери XXI століття» відзначила ТДВ «СК «Роксолана» Міжнародним призом «Європейська якість».

За результатами незалежного дослідження, проведеного рейтинговим центром інформаційної групи «Експерт Україна» в 2006 році, страхова компанія «Роксолана» отримала рейтинг Аа (висока надійність зі стабільними перспективами).

ТДВ «Страхова компанія Роксолана» є одним з переможців конкурсу страхових компаній, який проводився Запорізькою міською радою в жовтні 2002 року. Виконавчим комітетом Запорізької міської ради та ТДВ «СК Роксолана» підписано Генеральну угоду про співпрацю у сфері страхування № 50 від 21.10.2002р. На підставі зазначеної угоди наша компанія має переважне право на укладення з підприємствами, установами та організаціями Запорізького регіону договорів майнового, медичного страхування, договорів обов'язкового страхування від нещасних випадків на транспорті, а також за іншими видами страхування, передбаченим чинним законодавством України.